П’ятниця , 02.12.2022

Сім’ям, у яких чоловік та дружина прописані за різними адресами, тепер важче буде отримати субсидії

Зміни в отриманні субсидії, які нещодавно затвердив уряд, стосуються також сімей, у яких чоловік та дружина прописані за різними адресами.

Є чимало сімей, в яких чоловік прописаний за одною адресою, дружина і діти за іншою. Чоловік працює, дружина, скажімо, у декретній відпустці або взагалі не працює.

Такі сім’ї раніше, враховуючи те, що дружина зареєстрована з дітьми в помешканні одна, надавалася чимала субсидія, доходи чоловіка не враховувалися, але гроші щомісяця він приносив саме в цю сім’ю.

Водночас, на помешкання, де прописаний чоловік оформлювалася субсидію, виходячи з кількості не зареєстрованих, а фактично проживаючих осіб. Відповідно доходи такої людини не бралися до уваги для призначення допомогу ні там, ні тут.

Тому Мінсоцполітики з 1 травня 2018 року змінює форму Декларації про доходи. Відтепер декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.

При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються.

Таким чином, держава реагує на соціальну несправедливість та турбується про воз’єднання українських сімей.

Джерело: http://teplo.gov.ua

2 коментарі

  1. Таким чином, держава реагує на соціальну несправедливість та турбується про воз’єднання українських сімей.
    Дуже добре піклується !!!.Якщо я не мешкаю разом з чоловіком з особистих на то причин, а розірвати шлюб не хочу?Не хочу втратити свою частку в будинку,який побудували разом!Мабуть, Держава піклується не про возз’єднання сімей, а збільшення розлучень таким чином. Багато кого влаштує розірвати шлюб і отримати субсидії в обох помешканнях. А де-кого ще більше вимушать голодати через брак коштів після оплати комуналки.В чому сенс?!!!

  2. Хіба це справедливо???Доходи людини
    яка проживає,але не зареєстрована враховуються,а соцільні норми не розраховуються, на цю людину, І ще незрозуміле питання,,якщо сімя де зареєстрована людина (,але не проживає) користується субсидією,то відповідно доходи тієі людини враховуються і виходить доходи тієі ж людини враховують ще раз по адресу де вона проживає ,але не зареєстрована,Цікаво, які світлі голови придумали цей бред??77?7

Leave a Reply

Your email address will not be published.