Понеділок , 16.05.2022

У Тернополі хочуть заборонити цирки з тваринами

Місцеві активісти запустили електронну петицію і закликають владу міста заборонити розміщення і діяльність пересувних цирків з тваринами на території міста. 

Підписати петицію можна за посиланням https://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/919.

“Справа в тому, що тварини, яких прийнято називати артистами, насправді проводять життя, мов заручники або раби. Левам, слонам і тиграм доводиться виконувати не притаманні їхній дикій природі рухи.

А умови, в яких тварини існують у цирках, гірші, ніж у будь-якій в’язниці.” – кажуть представники найбільшої в Україні зоозахисної спільноти UAnimals – “Обмежені в пересуванні тварини зазнають там жахливих страждань, а коли виходять на арену ― неймовірного стресу.

В цирку тварин часто називають друзями. Та чи виходять на арену з друзями, тримаючи в руках батіг чи палку з крюком? Навряд.”

Варто відмітити, що в межах своїх повноважень міські та селищні ради приймають рішення про заборону на своїй території пересувних цирків з тваринами.

На сьогоднішній день шапіто не можуть приїжджати з тваринами у Київ, Дніпро, Івано-Франківськ, Черкаси, Ужгород, Рівне, Луцьк, Кам’янське, Ірпінь, Ковель, Канів, Богородчани, Боярку. Чи стане Тернопіль наступним містом, що заборонить шапіто із тваринами покаже час.

Нагадаємо, восени Тернопіль долучився до Всеукраїнського маршу за права тварин. За ініціативою UAnimals подія одночасно пройшла у 17 містах і об’єднала тисячі активістів від Києва до Львова, від Харкова і Дніпра до Івано-Франківська і Тернополя.

Джерело: UAnimals.org

Leave a Reply

Your email address will not be published.