вівторок , 15.10.2019

У Тернополі чоловік цілий день їздив зі змією в авто (ВІДЕО)

У салоні щойно пригнаної на техогляд автівки спокійнісінько працював майстер. Поруч на панелі дрімала змія, чоловік думав муляж. Коли тварина ворухнулась – не на жарт перелякався.

На сервіс легківку привіз постійний клієнт. Розповів напередодні, працював у полі. Ймовірно там і заліз непроханий гість. З плазуном чоловік проїздив майже цілий день. А далі залишив майстрам.

– Наш менеджер повинен був списати показники одометра. Коли сів у автівку побачив, що на панелі приборів – змія. Вона просто лежала і грілася на сонці. Ми відразу прийняли рішення зловити плазуна, – розповідає керівник автосервісу RenaultТерКо Авто Анатолій Паньків.

Механіки діставали тварину підручними засобами. Змію помістили у п’яти літрову банку та вивезли у лісосмугу. До рятувальників не зверталися. Хоча у службі кажуть, цей випадок не одиночний.

Часто трапляється, що люди викликають рятувальників, коли до них в оселю заповзає змія. Плазунів ми відловлює і випускаємо в природне середовище. Хоча на території тернопільської області, як стверджують науковці, тотально отруйних змій немає. Є умовно отруйні, але їхній укус несмертельний, – каже помічник начальника Управління ДСНС у Тернопільській області з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Ірина Крупа.

Лікарі застерігають, при укусі плазуна варто негайно зверталися до медиків. Там повинні вколоти спеціальну сироватку, пише “МедіаТор”.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates