Четвер , 22.10.2020

На Тернопільщині жінку-адвоката судитимуть за смертельну аварію: провезла потерпілого на капоті 700 м

Майже три роки тривало досудове розслідування у справі адвоката з Хмельницька. Слідчим тернопільської поліції вдалося зібрати достатньо доказів для обвинувачення 38-річної  хмельничанки у  вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 286 та частиною 2 статті 121 ККУ.

Події відбувалися у вересні 2015 року, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

На ділянці дороги між селами Котюжини Збаразького району та Манево Лановецького району між підозрюваною та потерпілим стався конфлікт. Двоє чоловіків на автомобілі «Шевроле Нива» заблокували  транспортний засіб за кермом якого перебувала 38-річна хмельничанка. Один з блокувальників – житель села Вікнини Збаразького району заліз на капот моторного відсіку автомобіля адвоката та почав завдавати ударів руками по передньому вітровому склі іномарки. Хмельничанка, аби припинити протиправні дії зловмисника, спочатку рушила назад. Чоловік встиг зістрибнути з капота. Але на цьому конфлікт не вичерпався. Жінка вирішила будь-якою ціною об’їхати «Шевроле», що блокувало їй дорогу, і байдуже, що на перешкоді стояла людина.

Порушивши правила дорожнього руху, адвокат допустила наїзд на чоловіка. Потерпілий вдруге опинився на капоті іномарки, проте цього разу вже не з власної волі. Замість зупинитися і надати допомогу потерпілому, хмельничанка натиснула на газ, збільшуючи швидкість авто. Мчала так майже 700 метрів, а потім різко загальмувала і змінила траєкторію руху. Маневр виявився фатальним для збаражчанина.  Від отриманих тяжких тілесних ушкоджень потерпілий через декілька днів помер в медичному закладі.

Збір доказової бази, проведення чисельних експертиз та небажання адвоката співпрацювати зі слідством затягнули процес досудового розслідування. У жовтні 2017 року  38-річний хмельничанці було повідомлено про підозру у  вчиненні двох кримінальних правопорушень – заподіяння умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, та порушення правил дорожнього руху. Нині обвинувальний акт у даному кримінальному провадженні скерований до суду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*