Понеділок , 20.09.2021

У Тернополі провели рейд пунктами металобрухту – шукали одне, а знайшли зовсім інше

Днями був здійснений спільний рейд фахівців управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР з управлінням нацполіції в Тернопільській області в пункти прийому металобрухту.

Як повідомив головний спеціаліст відділу інженерно-транспортної інфраструктури управління житлово-комунального господарства, благуострою та екології ТМР Ігор Бойчук, з працівниками пунктів прийому металобрухту провели роз’яснювальну роботу щодо особливостей роботи із особам, які намагаються здати металеві люки або решітки.

Працівників пунктів поінформували, що вони не мають права приймати такі вироби, натомість зобовязані терміново повідомляти про надходження таких виробів у їхній пункт, фіксувати номери транспортних засобів а також дані осіб, які, ймовірно, причетні до крадіжок.

В окремих пунктах зазначили, що зазвичай такі вироби привозять на таксі.

Як каже Ігор Бойчук, під час огляду на пунктах прийому металобрухту (у рамках рейду оглянули близько десятка) не було виявлено ні люків, не дощеприймальних решіток.

Втім, шукаючи решітки, поліціянти знайшли інші речі, які свідчать про те, що на пунктах прийому металобрухту не особливо дотримуються вимог моралі та літери закону.

А саме, з-поміж іншого були виявлені крадені велосипеди.  Рейди будуть проводитися і надалі, повідомляють у прес-службі управління ЖКГ Тернопільської міської ради.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*