неділя , 26.05.2019

У центрі Тернополя мають зняти 16 вивісок

У центральній частині міста з будівель повинні зняти 16 вивісок та рекламних засобів. Розташовані вони на вулицях Руській, Йосипа Сліпого, Сагайдачного, Чорновола, бульварі Шевченка.

Комісія, яка працювала над впорядкуванням вивісок у центрі Тернополя визнала, що вони не відповідають затвердженим зразкам зовнішніх рекламних засобів, тому підлягають демонтажу. Відповідне рішення «Про усунення порушень у сфері містобудування» прийняли під час чергового засідання виконавчого комітету 13 червня.

– Враховуючи, що ніхто не отримував погодження на встановлення зазначених у переліку рішення вивісок і вони спотворюють зовнішній вигляд центральної частини міста, комісія прийшла до висновку про необхідність їх демонтажу, – прокоментувала Вікторія Остапчук, заступник міського голови. – Рішенням передбачено, що упродовж 10 днів з дня прийняття рішення підприємці повинні добровільно зняти вивіски та рекламу, якщо вони цього не зроблять, то упродовж 20-ти днів постійнодіюча робоча група демонтує їх у примусовому порядку.

Після демонтажу працівники управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології мають впорядкувати місця, на яких були вивіски та рекламні засоби. Зняті примусово рекламні носії зберігатимуть в управлінні ЖКГ. Повернуть їх власникам тільки при умові компенсації виконаних робіт із демонтажу, транспортуванню та зберіганню, пише “ЗЗ”.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates