Середа , 21.10.2020

У центрі Тернополя мають зняти 16 вивісок

У центральній частині міста з будівель повинні зняти 16 вивісок та рекламних засобів. Розташовані вони на вулицях Руській, Йосипа Сліпого, Сагайдачного, Чорновола, бульварі Шевченка.

Комісія, яка працювала над впорядкуванням вивісок у центрі Тернополя визнала, що вони не відповідають затвердженим зразкам зовнішніх рекламних засобів, тому підлягають демонтажу. Відповідне рішення «Про усунення порушень у сфері містобудування» прийняли під час чергового засідання виконавчого комітету 13 червня.

– Враховуючи, що ніхто не отримував погодження на встановлення зазначених у переліку рішення вивісок і вони спотворюють зовнішній вигляд центральної частини міста, комісія прийшла до висновку про необхідність їх демонтажу, – прокоментувала Вікторія Остапчук, заступник міського голови. – Рішенням передбачено, що упродовж 10 днів з дня прийняття рішення підприємці повинні добровільно зняти вивіски та рекламу, якщо вони цього не зроблять, то упродовж 20-ти днів постійнодіюча робоча група демонтує їх у примусовому порядку.

Після демонтажу працівники управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології мають впорядкувати місця, на яких були вивіски та рекламні засоби. Зняті примусово рекламні носії зберігатимуть в управлінні ЖКГ. Повернуть їх власникам тільки при умові компенсації виконаних робіт із демонтажу, транспортуванню та зберіганню, пише “ЗЗ”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*