Середа , 22.05.2024

41 працівник “Нафтогазу” отримає по 1 мільйону доларів премії

41 співробітник національної акціонерної корпорації, який приклав свою руку до безпрецедентної перемоги в арбітражі над “Газпромом”, буде нагороджений премією.

Загальний фонд додаткових виплат становить 1% від вибитої від росіян суми.

Про це 30 травня написали на сторінці “Нафтогазу” у Фейсбуці, відзначивши, що спочатку юристи не вірили у можливість виграшу цього судового спору.

“ Текст контракту, який підписали у 2009 році, був складений настільки не на нашу користь. Але ми використали кожну зачіпку та перемогли.

Премію отримає 41 співробітник групи, який зробив свій внесок у результат, і цей перелік не обмежується менеджментом. Cума премії залежить від особистого вкладу кожного працівника. Наглядова рада затвердила загальний обсяг виплат на рівні 1% від $4,63 млрд, суми виграшу в арбітражі за транзитним контрактом. З $46 млн понад $9 млн будуть сплачені у вигляді податків і зборів.

Очікується, що у травні цього року буде виплачено першу частину премій, $20,7 млн, за ту частину виграшу, яка вже була визнана у звітності Нафтогазу за 2017 рік.

Решта буде виплачуватись протягом трьох років виключно за умови успішного стягнення з Газпрому залишку виграшу”. – йдеться у повідомленні “Нафтогазу”.