Четвер , 21.01.2021

Анатолій Гриценко пропонує забирати депутатські мандати у “кнопкодавів”

Позбавляти депутатських мандатів тих, хто хоча б один раз проголосував за когось іншого пропонує лідер політичної партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко.

Таку пропозицію він озвучив під час свого нещодавнього перебування у Тернополі. Також він пообіцяв, що у разі обрання на посаду Президента у першому ж пакеті внесе на розгляд парламенту законодавчу ініціативу про врегулювання механізму відсторонення глави держави.

“Треба зробити так, щоб у випадку, коли люди помилилися у своєму виборі і влада працює неефективно, її можна було ставити в рамки закону. – зазначив Анатолій Гриценко. – І тому у разі обрання мене на посаду Президента буде внесено у першому ж пакеті ряд законодавчих ініціатив, які дозволять забезпечити механізми впливу на владу і відсторонення від неї тих, хто виходить за межі Конституції, зраджує інтереси держави або здійснює кримінальне правопорушення”.

Як пояснив політик, це буде насамперед законопроект з детально прописаною процедурою відсторонення ( імпічменту) Президента від влади.

“Бо у мене життєвий принцип – почни із себе. Коли Президент почне втілювати принципи відповідальності із себе особисто, тоді буде проголосоване і скасування депутатської недоторканості, і багато інших законопроектів, які підвищать відповідальність влади”. – зауважив Анатолій Гриценко.

Другий закон, який лідер “Громадянської позиції” обіцяє внести, позбавлятиме негайно народного депутата мандату, якщо той хоч б один раз проголосував за когось іншого.

Як пояснює політик, такий закон змусить кожного приймати рішення самостійно, змусить тих, хто не ходить у зал, ходити туди і працювати.

“Третій необхідний закон стосуватиметься відповідальності народних депутатів за присутність на робочому місці. Пропоную таку норму – пропустив 5 чи 10 відсотків засідань – вилетів з парламенту. Не може країна втрачати через те, бо бракує голосів у сесійному залі Верховній раді, в комітеті. І таким чином буде підвищена відповідальність депутатів за їхні дії, за їхнє особисте голосування”. – зазначив Анатолій Гриценко.

Лідер “Громадянської позиції” переконаний, що після прийняття таких норм не будуть йти в парламент представники великого бізнесу, а підуть юристи, економісти, державницькі люди, які працюватимуть в щоденному режимі, як працює вся країна.

One comment

  1. Олександр

    Анатолій Гриценко – єдиний реальний кандидат на посаду Президента України, який може вивести державу на новий рівень

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*