Четвер , 13.05.2021

Зірковий співак з Тернопільщини виступив на піар-заході скандального екс-регіонала (ВІДЕО)

Відомий український співак, уродженець Теребовлі Віктор Павлік  виступив на піар-заході народного депутата Євгена Мураєва.

Відповідне відео опублікували у Фейсбуці на сторінці “Бойкот російської попси”.

“На піар-заході російських посіпак Мураєвих виступив Віктор Павлік. На тому самому, на котрому принципово відмовилася виступати Христина Соловій, коли дізналася, хто її хоче використати. А народний артист України Павлік радо виступив, ще й подякував Богу за це.

На відео цього немає, але пишуть, що в одній з пісень він навіть проспівав “Мураєв наш президент” (https://bit.ly/2mjgzZi). Колись Павлік уже вибачався, що підписав звернення проросійських радіомагнатів проти українських пісенних квот.

Показово, що затятий рашист, власник відверто проросійського телеканалу NewsOne, нардеп Євгеній Мураєв та його жінка, депутатка Харківської облради Валерія Мураєва не запросили хедлайнером Лорак чи Лободу, а шукали когось україномовного.

Так кремлівська агентура здобуває прихильність наївних українських виборців і водночас намагається заляпати українських артистів у бруд”, – повідомили на сторінці Бойкот російської попси. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*