Вівторок , 07.02.2023

Кадри вирішують все. Або чому Деревляний більше не потрібен БЮТу на Тернопільщині

Чи не найбільш обговорюваною політичною подією літа стала презентація Юлією Тимошенко своєї передвиборчої програми під назвою «Новий курс України».

Остання привернула увагу не лише сталого електорату БЮТу та політичних експертів, а й прогресивного населення.

Так, кандидатка в президенти звернулася до нових майданчиків, як от таргетованої реклами у YouTube Facebook.

У «Новому курсі України» – акцент на сучасних технологіях та глобальній місії українців. Фраза «політик старої формації» більше не асоціюється з Тимошенко.

Масштабна презентація «Нового курсу» – лише початок. Як анонсує офіційний сайт «Батьківщини», вже невдовзі на місцях буде представлено бачення розвитку у розрізі областей.

І тут вже чимала роль відведена місцевим командам: свита робить короля. Для завоювання нових виборців прогресивна Тимошенко повинна на місцях мати таких же амбасадорів.

На Тернопільщині обличчям партії «Батьківщина» вже багато років є Василь Тимофійович Деревляний. Політик він досвідчений, нині заступник голови обласної ради. Двічі потрапляв у Верховну Раду. От тільки у команду, котра би втілила «Новий курс України», вписується паршиво.

Що й казати, достатньо лише ввести ім’я та прізвище лідера обласної «Батьківщини» в пошукову систему GOOGLE. Лише за останні два роки Василь Тимофійович ставав фігурантом кільканадцяти скандалів. І їх, на жаль чи на щастя, неможливо списати на особливості політичної боротьби.

Деревляний ганьбився, коли застосовував звичні для себе методи і «схеми». А тепер загинайте пальці:

І це ми ще не враховували інтриги Деревляного у Тернопільській облраді! Цікаво, який рейтинг буде в Тимошенко на Тернопільщині, якщо «Новий курс України» тут презентуватиме політик старого зразка?

Leave a Reply

Your email address will not be published.