П’ятниця , 26.02.2021

У МОН уже розробили новий проект зарахування дітей до садочків

У МОН розробили новий проект зарахування малюків до дитсадків, тож в разі його затвердження він невдовзі вступить в дію і на Тернопільщині. Поки ж проект документа оприлюднили для громадського обговорення.

Порядок визначає механізм зарахування та переведення дітей до дитячих садків, перелік документів, що мають подавати батьки дитини та інші особливості, пов’язані із зарахуванням дітей до закладів дошкільної освіти.

Планується, що у першу чергу до дитячих садків зараховуватимуть дітей, які проживають в межах території обслуговування закладу освіти, є рідними братами або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в цьому дитячому садку або мають право на першочергове зарахування відповідно до законодавства. Дітей працівників цього ж закладу освіти зараховуватимуть позачергово.

Засновник закладу освіти або оргaни місцевого самоврядування зможуть ухвалювати рішення щодо створення системи електронної реєстрації заявок про зарахування дітей до закладів освіти на відповідній території.

Громадське обговорення проекту документа триватиме до 24 жовтня 2018 року. Пропозиції та зауваження можна надсилати на e-mail: a_hryshchenko@mon.gov.ua.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*