Понеділок , 01.03.2021

У Кутківцях відсвяткували 160-річчя храму (ФОТО)

21 жовтня церкві Покрови Пресвятої Богородиці, що у мікрорайоні Кутківці міста Тернополя, виповнився 160-тилітній ювілей від дня заснування.

Розпочалося святкування із зустрічі Владики Теодора (Мартинюка), єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівського УГКЦ.

Діти та молодь зустріли архиєрея з короваєм та піснею “О царице” у супроводі скрипки та бандури, повідомляє прес-служба Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ.

Відтак відбулася Архиєрейська Божественна Літургія. Після її завершення парох церкви о. Корнелій Івашків подякував владиці Теодору, усім іншим присутнім священнослужителям, парафіянам і гостям храму за те, що розділили з нами радість святкування, поблагословив усіх.

Опісля відбулося освячення води. По завершенню урочистої частини біля храму усі присутні мали змогу скуштувати смаколи із солодкого столу. А звершилося святкування у будинку культури “Кутківці” концертом муніципального духового оркестру “Оркестра волі” за сприянням директора Наталії Горлуц.

Напередодні святкування відбулися нічні чування. Спочатку у церкві священники відслужили Вечірню. Опісля відбулися чування від молодіжної спільноти “Агапе”. Молодь створила чудову атмосферу у храмі, щоб кожен присутній зміг забути про щоденні клопоти і краще замислитися над Словом Божим.

Розпочали із молитви пароха церкви о. Корнелія Івашківа. Під час чувань парафіяни роздумували над таїнством освячення храму. Молодь зачитувала розважання та разом співали пісні із Тезе. Завершили спільним виконанням пісні “Радуйся, Маріє” під супровід гри на гітарі від о. Андрія Цяпути.

Автор фото: Михайло Івашків

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*