Понеділок , 06.12.2021

У Тернополі на масиві “Дружба” освятили новий храм УГКЦ (ФОТО)

Храм св. рівноапостольних Володимира і Ольги, який знаходиться на масиві Дружба міста Тернополя, освятили у неділю, 21 жовтня.

Чин освячення здійснив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій (Семенюк) за участь 14 священиків міста та великої кількості вірних і гостей.

Архиєрей очолив Божественну Літургію, на якій молився про Боже благословення для громади та усіх добродіїв, жертводавців, які впродовж багатьох років займалися будівництвом однієї із найбільших святинь УГКЦ Тернополя.

Особливі слова вдячності митрополит висловив пароху храму св. рівн. Володимира і Ольги о. Роману Цюпці. Його та інших благодійників було відзначено подячним грамотами, повідомляє прес-служба Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ.

Високопреосвященний Василій також освятив новий престіл, який було виготовлений із білого мармуру.

У проповіді архиєпископ крізь призму Євангельських прикладів говорив про духовне значення храму для людини, яка шукає спасіння. У контексті притчі Святого Письма про сіяча наголосив на важливості щирим серцем приймати Слово Боже, слухати голосу Божого та виконувати Його волю.

Урочистість завершилася спільним водосвяттям, спілкуванням із вірними та окропленням кожного святою водою.

Leave a Reply

Your email address will not be published.