П’ятниця , 29.03.2024

“Шахтар” зазнав розгромної поразки від “Манчестер Сіті” (ВІДЕО)

Донецький “Шахтар” вчора у Харкові у третьому турі групового етапу Ліги Чемпіонів приймав англійський “Манчестер Сіті”.

Матч завершився переконливою перемогою англійців, які свою тотальну перевагу на полі втілили у три забиті м’ячі.

Ще у першому таймі гості фактично вирішили долю поєдинку, забивши у ворота П’ятова два м’ячі. На 30-ій хвилині Сілва відкрив рахунок, а на 35-ій Лапорт подвоїв результат.

У другому таймі Бернарду Сілва на 70-ій хвилині забив третій м’яч у ворота гірників.

3:0  – впевнена гостьова перемога “Манчестер Сіті”.

У другому матчі групи F німецький “Хоффенхайм” та французький “Ліон” розписали результативну нічию – 3:3.

З огляду на турнірне становище та подальший календар матчів, шанси “Шахтаря” на подальший вихід в плей-офф Ліги Чемпіонів доволі незначні.

Після трьох зіграних матчів у групі F лідирує “Манчестер Сіті” – 6 очок, далі йде “Ліон” – 5 очок, у “Хоффенхайма” і “Шахтаря” наразі лише по 2 очка.