вівторок , 19.03.2019

Водій, який на Східному масиві смертельно травмував жінку, отримав рік умовно

Рік умовно дав Тернопільський міськрайсуд водію, що, рухаючись авто назад, збив пенсіонерку. Жінка від отриманих травм невдовзі померла у лікарні.

Інцидент трапився 31 липня 2018 року на вул. Лесі Українки, про це йдеться у вироку суду від 8 листопада.

Як випливає із матеріалів справи, водій Микола Ш., керуючи технічно несправним авто марки “ИЖ”, рухався заднім ходом по пішохідній доріжці – тротуарі зі сторони ресторану «Рандеву» по вул. Л.Українки, 4, м. Тернопіль, в напрямку виїзду до проїзної частини вказаної вулиці. Далі — не помітив і наїхав на 61-річну жінку, яка в темпі спокійної ходи направлялась до кав’ярні.

У результаті наїзду жінка отримала відкриту черепно-мозкову травму з переломом кісток склепіння і основи черепа, з крововиливами у речовину головного мозку та над- і під його оболонки, від якої згодом, 6 серпня, померла у лікарні.

У суді водій вину визнав повністю, щиро розкаявся, просив суворо не карати, не позбавляти волі та права водіння. А також заявив про відшкодування потерпілому матеріальної та моральної шкоди.

Як результат судового розгляду — суд визнав винуватим його у вчиненні злочину за ч.2 ст. 286 КК “Порушення правил безпеки дорожнього руху”, дав 3 роки тюрми і на рік позбавив права водіння. Та на підставі ст. 75 КК звільнив від відбування основного покарання, встановивши рік іспитового строку.

Ольга КРАВЕЦЬ

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates