Субота , 31.07.2021

Горбами і лісами – у Тернополі вперше проведуть трейловий забіг

Win trail – це перший в історії Тернополя трейловий забіг, який відбудеться другого грудня. Для охочих побігати горбами пропонують дві дистанції — на 21 та на 7 кілометрів.

Як розповідає ініціатор змагань, організатор Тернопільського півмарафону Роман Задорожний, основна мета — залучення аматорів і професіоналів до трейлового бігу та неформальне спілкування, обмін досвідом після фінішу.

На змагання  приїдуть бігуни зі Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Дніпра та інших міст України, загалом Тернпіль чекає на 150 учасників. До участі  допускають усіх охочих любителів оздоровчого бігу, хто встиг попередньо зареєструватись. Учасників просять одягнутись на довгий рукав, мати закриті ноги, головний убір та свисток.

— З’явились думки про такий забіг давно, під час першого півмарафону. Придумали спочатку нічну Озеряну. Потім вирішили робити змагання в лісі, — пригадує співорганізатор Win trail Михайло Онишків.

Маршрут забігу пролягає через ліс Кутківців та Пронятина.  Дистанцію днями промаркували організатори та волонтери. Підтримали захід приватні підприємства, тому переможці забігів отримають подарунки.

Перед змаганнями ліс прибрали та вивезли з нього два буси сміття, зробили це учасники бігового клубу та охочі волонтери. За його словами організатора прибирання Олександра Гром’яка, долучилось до цих робіт близько 20 людей.

Програма: 

9.00-10.30 видача стартових пакетів на місці старту-фінішу
10.40 відкриття змагань;
10.45 розминка;
10.50 старт 7k;
11.10 старт 21k;
13.30 нагородження переможців та відзначення учасників забігу;
13.45-15.00 борщик-паті, смаколики від бігового клубу Ternopil Running Club – офіційне закриття бігового трейл-сезону;
16.00 закриття стартового табору.

Контакти організаторів: Роман Задорожний 067 351 26 37
Михайло Онишків, 098 020 94 68

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*