четвер , 20.06.2019

«Дві дороги, як дві долі»: Михайло Апостол порівняв результати ремонту доріг на прикладі рідного села

Радник міністра МВС Михайло Апостол порівняв підходи до ремонту доріг у різних компаній на прикладі рідного села – Ласківців на Теребовлянщині.

На своїй сторінці у соцмережі політик розповів, що одну дорогу ремонтували шляхом «поділу» на ділянки, аби обійти тендер і відмити виділені на ремонт кошти.

«Одну поділили по 40 метрів, вартістю по 125 тисяч гривень кожна ділянка, щоб обійти тендер, і просто заключили договір з певною компанією. Думаю, тупо хотіли відмити мільйони гривень платників податків. Ремонту практично жодного: завезли кілька автомашин неякісного щебню, засипали вибірково, незрозуміло за якими критеріями, ями, думаю, до першого дощу, і прочистили частину канав. Усе. Може, і пройшло б, якби я випадково не приїхав додому з Києва…», – розповів політик.

Як уточнив Михайло Апостол нашому виданню, йдеться про дорогу власне в Ласківцях.

А компанія, яка ремонтувала ділянку дороги з Буданова в Ласківці, виграла тендер. «Ніхто нічого не ділив, і вже на закінченні роботи по ремонту, здавалося колись, уже безнадійної дороги», – зазначив Михайло Апостол.

За його словами, ще перед початком робіт з ремонту цієї дороги Апостол попередив керівників компанії, що хотів би разом з ними перевірити якість виконаних робіт по їх закінченню.

«Учора із задоволенням проїхався по цій ділянці дороги та послухав схвальні відгуки десятків автомобілістів», – підсумував радник глави МВС.

Про які саме компанії йдеться, політик не уточнив.

Нагадаємо, раніше Михайло Апостол вказав, де прихована корупція при наповненні місцевих бюджетів.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates