Середа , 06.07.2022

Люди готуються до зими – на Тернопільщині частішають випадки незаконної вирубки лісу

Правоохоронці Тернопільщини відзначають зростання кількості зафіксованих випадків незаконної вирубки лісу.

Факти незаконної порубки лісу задокументували поліцейські Збаразького та Козівського районів. Причетних до злочинів пороти довкілля правоохоронці встановили, їм інкриміновано статтю 246 ККУ.

До співробітників Козівського відділення поліції звернувся майстер місцевого лісництва про те, що виявив факт незаконної порубки деревини на об’єкті природно-заповідного фонду в селі Ішків.

Виїхавши на місце події, правоохоронці з’ясували, що причетний до правопорушення місцевий 53-річний чоловік. Селянин свій вчинок пояснив тим, що деревина йому потрібна, аби опалювати помешкання. Колоди дерев вилучено та передано на зберігання в Козівське лісництво.

Сухі дерева самовільно заготовляла родина із села Кобилля Збаразького району.  В урочищі «Лосятин» вони нарізали сухостою деревини порід сосни та акації, спричинивши матеріальну шкоду на майже п’ять тисяч гривень. Поліцейські з’ясовують обставини злочини.

Досудове розслідування кримінальних проваджень триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Leave a Reply

Your email address will not be published.