Неділя , 28.02.2021

На Тернопільщині водіїв почали штрафувати за перевищення швидкості: перші результати

З понеділка, 3 грудня, патрульна поліція Тернопільської області почала використовувати прилад вимірювання швидкості руху автомобілів TruCAM.

Прилад використовується на трасі Тернопіль-Львів в межах Тернопільської області.

За перший день роботи патрульні поліцейські зробили заміри 80 автомобілів. 7 водіїв перевищили швидкість більше, ніж на 20 км/год.

Відтак, на них винесли постанови за ч. 1 ст. 122 КУпАП. Більшість водіїв визнавали свою провину, погоджувалися з результатом і говорили, що поспішали, не помітивши знаку.
Рекорд швидкості за перший день роботи приладу TruCAM – 91 км/год.

За інформацією патрульної поліції, прилад вимірювання швидкості руху автомобілів TruCAM буде використовуватися на трасі Тернопіль-Львів у п’яти місцях:

➡️0 + 110 м (в напрямку м. Львів);

➡️16 км+ 070 м (в напрямку м.Львів);

➡️18 км + 200 м (в напрямку м.Тернопіль);

➡️32 км + 150 м (в напрямку м. Львів);

➡️34 км + 500 м (в напрямку м.Тернопіль)

У поліції зазначають, що спостереження вестиметься виключно з узбіччя дороги, де буде припаркований службовий автомобіль з включеними проблисковими маячками синього кольору.

Нагадуємо, що згідно частини 1 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год – тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень;
згідно частини 3 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год – тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Будьте обережні, керуйте відповідально та дотримуйтеся правил дорожнього руху.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*