субота , 20.07.2019

Тернопільщина налагоджує співпрацю з Республікою Корея

Потенційні напрямки співробітництва визначали у форматі активного діалогу  голова Тернопільської ОДА Степан Барна та заступник голови ТОДА Ігор Вонс під час робочої зустрічі з почесним консулом Республіки Корея у місті Львів Владиславом Ртіщевим.

Сторони озвучили певні ідеї та пропозиції, обговорили питання щодо налагодження ефективної співпраці у сфері сільського господарства.

Також мова йшла про переробку та сортування побутових відходів, експорт зерна, олійної продукції та ягідних культур, розвиток деревообробної галузі та потребу в створенні на території області переробних підприємств.

«Ми зацікавлені у співпраці різного формату й готові приймати іноземні делегації, аби продемонструвати потенціал Тернопільщини», — зазначив Степан Барна. Очільник області гарантував цілковиту підтримку з боку облдержадміністрації у реалізації спільних ідей.

«У нас є що запропонувати, ми готові активно працювати на експорт. Шукаємо нові ринки збуту та розглядаємо різні пропозиції щодо співробітництва у бізнесовій сфері, а також залученні інвестицій», — підсумував Ігор Вонс.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates