Середа , 22.05.2024

Тернопільщина на порозі епідемії

За минулий тиждень в області зареєстрували майже чотири тисячі хворих на ГРВІ та грип. Переважно віруси вражають дітей шкільного віку. Оскільки більше половини захворілих упродовж тижня – школярі. А в Збаразькому районі було виявлено носія грипу А.

Як повідомили в обласному лабораторному центрі, загальна захворюваність на ГРВІ та грип наразі складає 369 випадків на 100 тисяч населення. Це 80% відповідно до показників епідемії.

«Спостерігається тенденція щодо збільшення кількості хворих. За останній тиждень, кількість захворілих відповідно до показників минулого тижня збільшилася на 23%. Наразі маємо 3870 випадків проти минулотижневих – 3140. На жаль, найінтенсивніший ріст захворюваності відбувається серед дітей. Загалом госпіталізовано за звітний період – 150 осіб, більшість з них – діти», – каже лікар-епідеміолог Марія Павельєва.

Додамо, у жителя Збаразького району підтвердили вірус грипу А. Через збільшення рівня захворюваності на ГРВІ серед дітей, понад десять шкіл в області закрили на карантин. За прогнозами інституту грипу, епідемія може охопити країну в середину лютого. Відтак жителям краю радять подбати вакцинацію, пише “ЗЗ”.