П’ятниця , 02.12.2022

Команда Анатолія Гриценка провела у Тернополі “Марш єдності заради порядку”

“Марш єдності заради порядку” стартував у Тернополі у вівторок, 19 березня.

Подібний захід команда Анатолія Гриценка проведе по всій країні. Так, у середу, 20 березня, “Марш єдності” відбувся в Івано-Франківську, далі у Хмельницькому, потім – в інших обласних центрах України.

У Тернополі у “Марші єдності заради порядку” взяли участь чотири кандидатури на ключові посади, які призначаються за квотами президента. У команді Гриценка це Віктор Трепак – потенційний голова СБУ, Олександр Савченко – потенційний голова НБУ, Світлана Заліщук – кандидатура на посаду голови МЗС, Іван Апаршин – майбутній міністр оборони.

«Віктор Трепак зробить справу, щоб СБУ захищала нас з вами. За наступного міністра оборони Івана Апаршина солдат буде забезпечений, а в армії не буде мародерства на крові.  Світлана Заліщук на посту міністра не буде вести країну в мутні союзи. Це буде курс у НАТО та ЄС. За Олександра Савченка НБУ стабілізує гривню, зробить так, щоб кредити були доступні», – сказав Анатолій Гриценко.

Окрім цього, разом із кандидатом у президенти в заході взяли участь й інші члени його команди – Єгор Фірсов, Дмитро Добродомов, Микола Катеринчук, Василь Гацько, Тарас Стецьків, Віктор Чумак.

«Ми зруйнували міф, що українські демократи не можуть об’єднатись. Ми змогли», – підкреслив Гриценко.

Виступаючи перед тернополянами, він також зазначив, що зараз вкрай важливо мобілізувати зусилля опозиційних демократичних сил задля порядку в країні, задля відновлення миру та добробуту громадян.

“Сьогодні кілька родин панують в країні. Втім, уже незабаром закінчиться їхнє панування. Україна забуде слово “олігарх”. Воно зникне з нашого з вами словника. Ми розуміємо, що попереду дуже і дуже напружений шлях. Вибори закінчаться. Головне – потім зробити справу. Ніхто з нас не має часу. Нам потрібні чіткі і рішучі зміни. Президент може багато.
Але тільки команда – потужна, професійна, моральна, патріотична, – може зробити системні зміни на всіх ключових напрямах. Я пишаюсь, що сьогодні ми заклали нову українську традицію – коли президент не йде на вибори з котом в мішку, а представляє команду. Ми з “першого крісла країни” забезпечимо відповідальність, порядок, дотримання законів, безпеку, справедливість для людини. І тоді нам повірять. І тоді в Україну почнуть повертатись”, – зазначив Анатолій Гриценко, виступаючи перед тернополянами.

Зробити так, що в Україні нарешті була влада чесних закликав тернополян Віктор Чумак – лідер громадського руху «Хвиля», керівник Центрального штабу Анатолія Гриценка

“Команда Гриценка та ті, хто його підтримав, зруйнував стереотип, що там, де два українці – три гетьмани. Вона сказала, що люди свідомі, чесні і відповідальні можуть об’єднатись, щоб запустити процес змін в країні. І ми його запускаємо разом з вами. Влада – це не політики. Влада – це народ. І саме ця влада буде в Україні головною. І саме вона диктуватиме умови майбутнього України. А президент – він інструмент народної влади. І саме Анатолій Гриценко знає, що потрібно для змін. Він порядний, він – професіонал і патріот. І наше з вами завдання привести його і команду у владу. 31 березня зробіть так, щоб була в Україні влада чесних”. –  зазначив Віктор Чумак.

Лідер Європейської партії, заступник керівника Центрального штабу Анатолія Гриценка Микола Катеринчук під час свого виступу у Тернополі заявив, що Україна нарешті має перетворитися на країну справедливості.

“Для нас дуже важливо, щоб ця країна зневіри і бідності перетворилась на країну справедливості. У програмі Анатолій Гриценка є ті кроки, які мають зробити політики, аби кожен українець був впевнений: він потрібен цій країні. Він пропонує чесні суди, побороти корупцію. І він знає, як це зробити. Я впевнений, що питання зростання економіки – це питання довіри до влади.  І у програмі Гриценка і в тих фахівців, який він представив, є відповідь на питання, як житиме Україна”. – зазначив Микола Катеринчук.

Про важливість об’єднання демократичних сил на президентських виборах висловився лідер політичної партії “Народний контроль” Дмитро Добродомов.

“За останні кілька місяців я об’їздив усю країну. І на всіх зустрічах я чув головну вимогу: об’єднайтесь. Тому що на противагу нам – олігархічні клани з величезними інформаційними, адміністративними та фінансовими ресурсами, які хочуть зберегти все, як є.  Я зняв свою кандидатуру з виборів і дякую партії, котра підтримала моє рішення.
Ми відклали свої особисті і партійні амбіції, адже доля країни є важливішою. Ми не можемо на другий термін обрати мародера чи ставлеників олігархів, які остаточно заберуть в нас шанси і перспективи на розвиток.
Олігархи вже святкують перемогу. Бо вважають, що їхні гроші і брехня заберуть ваш голос. Вони так робили завжди останні 20 років. Сподіваються на це і зараз.
Але ми разом не дамо їм це зробити. Це є ключем до перемоги. Ми об’єднались. Разом підемо і на парламентські вибори, аби притомною більшістю допомогти виконати всі завдання, які стоять перед нами. 31 березня ми маємо прийти на виборчі дільниці і показати олігархам, хто насправді є господарями країни. Чесних більше. Тепер разом йдемо до перемоги”. – зазначив Дмитро Добродомов під час “Маршу єдності” у Тернополі.

Leave a Reply

Your email address will not be published.