Неділя , 04.06.2023

Михайло Цимбалюк: Тиждень перед виборами покаже, хто вміє грати за правилами, а для кого головна ціль – перемогти у будь-який спосіб

Якщо проаналізувати ситуацію в країні, то більше ніж 30% українців станом на зараз знають, за кого віддадуть свій голос.

Цимбалюк Михайло

Та й чи взагалі прийдуть на виборчі дільниці! І це легко пояснити. Більшість людей просто не вірить у те, що їхній голос буде врахований.

Про це у своєму блозі на сайті «Гордон» написав голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба місцевого партосередку.

За словами політика, виникає багато запитань і до ЦВК – там надрукували більше виборчих бюлетенів, аніж є виборців.

«Масово приходять запрошення на вибори й для тих, хто за фактом не зареєстрований за тим чи іншим місцем проживання, аврально створюють дільниці на військових полігонах, де ніколи їх не було (на прикладі Яворівського полігону на Львівщині). Чи не готується влада таким чином до масових фальсифікацій – наразі питання риторичне, але пересторога все ж залишається», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Головний «батьківщинівець» Львівщини закцентував увагу і на низькій політичній культурі кандидатів у президенти і їхніх команд.

«Бачимо, що певні кандидати оббріхують опонентів і, як у тій крилатій фразі, намагаються знайти “скалку” із помилок у чужому минулому, не помічаючи величезної “колоди” у власному. Цим такі горе-кандидати руйнують довіру людей до політики і політиків у цілому»,  – наголосив Михайло Цимбалюк.

Очільник «Батьківщини» на Львівщині звернув увагу на важливості  того, аби наші громадяни зрозуміли, що цей тиждень – вирішальний.

«Також останні дні перед виборами – ключова можливість, аби до кінця зрозуміти, кого ви готові підтримувати. Це час на те, аби ретельно вивчити програми кандидатів, а не вестися на гучні обіцянки з білбордів. Час, щоб усвідомити, хто зможе забезпечити Україні та її громадянам гідне й щасливе життя не на словах, а на ділі», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Завантаження Captcha...

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.