Субота , 20.04.2024

Показали, в яких умовах тренувався чемпіон світу Підручний (ВІДЕО)

Старенький будинок в селі — тут починалась спортивна кар’єра чемпіона світу Дмитра Підручного.  Лижна база у селі Острів Тернопільського району працює і зараз. Нині тут зберігаються зношені лижі та інвентар.

Дмитро Підручний став першим чемпіоном світу з біатлону серед чоловіків української збірної. Він виграв гонку переслідування на дистанції 12,5 км у шведському Естерсунді. 27-річний спортсмен показав результат 31 хвилина 54,1 секунди, допустивши 2 промахи на першому вогневому рубежі. Другим став норвежець Йоханнес Тігнес Бьо, він відстав на – 8,3 секунди, третє місце посів француз Кантен Фійон Майе – відстав на 17,7 сек.

13 березня Дмитро Підручний на Чемпіонаті світу візьме участь в індивідуальній гонці на дистанції 20 кілометрів.

Джерело: UA: Тернопіль