Неділя , 17.01.2021

Суд покарав водія, який патрульному поліцейському давав хабара

Тернопільський міськрайонний суд оштрафував на 8500 грн водія, який хотів відкупитись 600 грн від патрульних за п’яну їзду.

Інцидент трапився 27 січня 2019 року. Тоді патрульні отримали  повідомлення про порушення правил дорожнього руху водієм авто ВАЗ 2107  по вул. Клима Савури.

Вказаний автомобіль патрульні виявили та зупинили на подвір’ї будинку №10 по вул. Л.Українки і вже в ході спілкування запідозрили, що водій – п’яний. Запропонували йому пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння, на що той погодився. “Драгер” показав 2,08 проміле.

З такими результатами чоловік не погодився, а від проїзду в медзаклад для проходження огляду – відмовився. При цьому водій весь час просив  патрульних, щоб вони його відпустили, протокол не складали, а він їм за це дасть гроші.

Патрульні від грошової винагороди відмовились та повідомили водія про кримінальну відповідальність за такі дії. Однак водій не здавався та кинув 600 грн у відкритий багажник поліцейського авто, про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайсуду від 14 березня.

Як пише у документі – обвинувачений пішов на угоду з прокуратурою, суд її і затвердив, визнавши його винуватим у вчиненні злочину за ч.1 ст. 369 КК “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі” та присудивши узгоджене сторонами покарання у вигляді штрафу – 8500 грн.

Ольга КРАВЕЦЬ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*