Вівторок , 05.07.2022

Тернополян запрошують долучатися до благодійного проекту PRO_ Милосердя

Благодійний проект PRO_ Милосердя стартував у тестовому режимі.

Ось уже два тижні його організатори розвозять теплі обіди особистим автомобілем співзасновника проекту. Так допомагають одиноким людям похилого віку, які самотужки не можуть виходити з дому.

Напевне, здивування, радості і вдячності цих людей неможливо передати. Очевидно, що проект неабияк потрібен!

Організатори проекту будуть раді допомозі кожного небайдужого і запрошують усіх охочих приєднуватися до цього доброго діла, адже милосердя об’єднує навколо найдобріших людей.

Станом на сьогодні є потреба в наступних продуктах харчування:
1. Морква
2. Цибуля
3. Буряк
4. Капуста
5. Масло, маргарин
6.Олія
7. Спеції (до риби, супу, м’яса)
8 . Сир кисломолочний
9. Макарони
10. Крупи
11. М’ясо (філе курки, гомілки, сосиски, сердельки, суповий набір)
12. Булка, печиво

Просять, по можливості, приносити в БФ КАРІТАС, для проекту PRO_Милосердя. Відповідальна в Карітасі – Марія. Тел: +38(097)228-28-42.

Якщо ж ви маєте можливість поділитися необхідними продуктами, але не маєте можливості доставити їх у Карітас – учасники проекту приїдуть та заберуть їх самостійно. Для цього дзвоніть Володимиру +38(068)060-69-09.

Організатори проекту PRO_ Милосердя – Тернопільський Благодійний Фонд «Карітас», Волонтерський Лідерський Рух, FAINE_UA – будуть вдячні, якщо ви поширите, або розкажете про добру справу знайомим підприємцям чи людям, які мають можливість та хотіли би допомагати. Адже насправді навколо багато добрих людей, які хочуть робити добро!

Хто бажає фінансово долучитися до збору коштів на спеціальне авто, яке зможе розвозити в десятки разів більше обідів щодня, ось реквізити:
картка ПриватБанку на ім’я Сергій Кічула
4149629382459774
Милосердя нам усім!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.