Середа , 22.05.2024

На телеканалі «Тернопіль 1» стартував відбір учасниць на перше в Західній Україні реаліті-шоу «Стань моделлю»

На телеканалі «Тернопіль 1» стартує перший в Західній Україні телеконкурс моделей у форматі реаліті.

Учасниці з різними «формами», але красиві і харизматичні, змагатимуться за цінний приз.

«Стань моделлю» – реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ моди молодим дівчатам. Вони зможуть проявити себе не лише позуючи для фотосесій чи дефілюючи по подіуму, а й свої акторські вміння, проявити кмітливість, розум і бажання перемогти. Модельне реаліті – це унікальний проект на регіональному телебаченні.

Досі жодному телеканалу в Західній Україні не вдавалося реалізувати подібний конкурс. У проекті братимуть участь близько 50 дівчат. Вік учасниць – від  18 до 23 років. Модельне реаліті – це можливість не лише людині з професійними навиками, а й аматору проявити себе. Наразі відбувся набір на кастинг. Редактори телеканалу Тернопіль 1 проводять з учасницями співбесіди.

«Дівчата з різними долями, характерами. Одні мають відношення до моделінгу, інші ж роблять перші кроки у цьому напрямку», – каже режисер проекту Алла Демко.

Наразі редактори оцінюють не так професійні якості, як мотивацію дівчат. А от саме професійні здібності, артистизм, учасниці проявлять під час кастингу перед журі.

«З усіх учасниць які пройдуть кастинг залишиться лише  – дванадцять. Відбиратиме дівчат професійне журі. Учасниць чекають майстер-класи, навчання, конкурси, змагання та випробування. Вийдуть у фінал три дівчини, але переможе найкраща», – каже режисер проекту Світлана Наконечна.

Переможницю першого в Західній Україні модельного реаліті-шоу очікує співпраця із модельним агенством та цінні призи. Для участі у кастингу на проект “Стань моделлю” заповнюйте анкету в соцмережах.