Вівторок , 11.05.2021

На Тернопільщині обговорення питань громади закінчилося бійкою

У Струсові обговорення питань громади завершилося для одного опонента  забоєм м’яких тканин ділянки підборіддя, а для іншого – кримінальним провадження та судом. Забіяці суд присудив 850 грн штрафу.

Про це йдеться у вироку Теребовлянського райсуду від 13 березня. Як випливає із документу, випадок трапився 12 травня 2017 року після сесії Струсівської сільради.

Тоді обвинувачений Роман Ч. наніс один умисний удар правою рукою зажатою в лицеву частину голови Ігорю Дз., спричинивши йому легкі тілесні ушкодження.

Обвинувачений свої вини у нанесенні легких тілесних ушкоджень не визнав. Розповів, що після сесії він зустрівся з потерпілим для подальшого обговорення питання, що стосується громади. І під час розмови той безпричинно впав на асфальт, а він допоміг йому піднятись. Після чого потерпілий знову безпричинно впав, а він знову допоміг піднятись. Згодом підбігли люди і надали йому допомогу, відлили його водою.

У таку версію суд не повірив, а показання підсудного оцінив критично. Про інший перебіг подій 12 травня у суді розповіли як потерпілий, так і свідки.

Врешті,  проаналізувавши зібрані докази досудовим слідством, вислухавши свідків, суд прийшов до переконання про доведеність вини підсудного у нанесенні легких тілесних ушкоджень. Тож визнав обвинуваченого Романа Ч. винуватим у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 125 КК і присудив покарання у виді штрафу – 850 грн.

Ольга КРАВЕЦЬ

One comment

  1. Як же тi галiцiяки люблять битися. Навiть приiдуть на заробiтки в РОСiЮ i ТО. ЗАМiСТЬ ТОГО. ЩОБ ДЕРЖАТИСЬ КУПИ. ЯК, НАПРИКЛАД. УЗБЕКИ. ЧИ ТАДЖИКИ. ПОЧИНАЮТЬ БИТИСЬ МiЖ СОБОЮ. ПОТiМ НАЙМАЧАМ ЦЕ ОБРИДАЕ i ВОНИ iХ ПРОСТО ВИГАНЯЮТЬ. щО ЗА ПРИДУРКОВАТИЙ НАРОД!?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*