Четвер , 30.05.2024

Рік умовно дав суд листоноші, що привласнила чужу субсидію

На Тернопільщині листоноша привласнила чужу субсидію, підробила документи  та потрапила на лаву підсудних. Покарав її суд роком умовно.

Про це йдеться у вироку Кременецького райсуду від 16 квітня. Як зазначено у документі, фігурантка справа –  раніше не судима, має на утримання двох малолітніх дітей та уже безробітна жителька Шумщини Тетяна П.

У вересні 2018 року вона, працюючи листоношею 1 класу поштового відділення села Великі Дедеркали, Шумського району Тернопільської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», отримала відомість на виплату грошових коштів державного бюджету, як житлової субсидії для відшкодування витрат на скраплений газ та тверде паливо на суму 4391,11 гривень, призначені для виплати жительці району Анні І. Далі листоноша просто підписалась замість отримувачки, привласнила чужі гроші,  але прозвітувалась начальству про те, що гроші видала.

Таким чином листоноша “заробила” собі на ч.1 ст.191 “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем” і на ч.1, ч.4 ст. 358 КК “Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів”.

До суду справа надійшла уже з укладеною угодою про визнання винуватості між листоношею та прокуратурою. 16 квітня суд її і затвердив та призначив узгоджене в ній покарання – дав 1,6 року тюрми та звільнив від відбування покарання, призначивши випробувальний термін в один рік.

Ольга КРАВЕЦЬ