Середа , 06.07.2022

У Тернополі комунальники знаходять дивні речі під час очищення каналізації (ФОТО)

При проведенні робіт із очищення дощеприймальних колодязів у Тернополі працівники ТОВ “Авакс Проф” , які виконують ці роботи, знаходять речі. так би мовити, не сумісні із каналізацією.

Приміром днями у комунікаціях на вулиці Текстильній з колодязя дістали штани, повідомляє прес-служба управління ЖКГ Тернопільської міської ради.

Як розповідають у підприємстві, традиційно зливні решітки засмічені дрібним сміттям, камінцями та листям, частинами автомобілів, які відкололися внаслідок ДТП, коріння дерев, будматеріали, недопалки. кришки від пляшок тощо. Та часом знахідки дивують навіть досвідчених працівників підприємства, адже важко зрозуміти, яким чином вони потрапляють у дощову каналізацію.

Тим часом роботи із очищення дощеприймальних колодязв і труб, які ведуть до колекторів, у Тернополі тривають. Зокрема, впродовж отсанніх днів роботи були проведені на ділянках вулиці Текстильна та проспекту Злуки, закінчили роботи на вулицях Шептицького, Медовій та Руській в районі дамби Тернопільського ставу.

Leave a Reply

Your email address will not be published.