субота , 21.09.2019

У чому секрет фантастичного смаку бургерів у Пасажі Адлера 13?

Напевно, у більшості людей американська кухня першочергово асоціюється з бургерами.

Бургери у Пасаж Адлера, що від мереж і Файного міста

Достеменно невідомо, звідки починає своє коріння ця страва, але очевидно, що саме в Америці вона отримала свій розквіт і велику популярність.

Наразі поїсти бургер можна у будь-якій країні світу, але чи всюди готують так само смачно, як то має бути? У нашому місті є такий заклад, де подають справжні американські бургери!

Де можна поїсти найсмачніші бургери у Тернополі? Тільки у Пасаж Адлера 13!

Самі тернополяни кажуть, що тут дійсно дуже смачні бургери, яких більше не поїсти у жодному закладі міста. Ми вирішили особисто дізнатися, у чому ж секрет їх фантастичного смаку:

  • Кухарі використовують тільки свіже м’ясо для котлет, що не проходить заморожування! Саме тому після приготування бургер такий смачний і соковитий.
  • Це один з небагатьох, якщо не єдиний бар у Тернополі, який випікає булочки для бургерів самостійно, не купуючи напівфабрикати від постачальників. Це дуже важливо, адже тоді смак страви ідеально розкривається завдяки свіжому і пухкому хлібу.
  • Усі овочі закуповуються у місцевих фермерів, які гарантують екологічність, корисність та безпечність продуктів. Тому бургер такий хрумкий і має безліч відтінків смаку!
  • Пасаж Адлера 13 завжди готує великі порції, тому ситим залишиться кожний! А для тих, хто особливо зголоднів, є велетенський подвійний бургер! До кожної позиції подають пікантний соус та картоплю-фрі, тому одна така страва дійсно може замінити повноцінний обід чи вечерю завдяки своїй ситності.

Звичайно, секрет ідеального смаку не лише у продуктах і апетитній подачі, тут ще важливі навички та знання, якими володіють кухарі Пасажу. Тому приходьте у цей бар, замовляйте бургери і переконайтеся на власний шлунок у їх шедевральності!

ПасажАдлера 13 – місце з нацкращими бургерами

Замовити бургер від Пасаж Адлера 13 — найкраща ідея для Вашої вечері!

Однозначно рекомендуємо відвідати заклад, що розташований за адресою: вул. О. Кульчицької, 1.

Але не завжди є час на відвідини або на звичайне приготування страв удома — тут Вам стане у нагоді їх доставка додому або на офіс!

Меню Пасажу різноманітне, адже охоплює не лише американську кухню, але також іспанську та мексиканську.

Навіть бургерів представлено декілька варіантів, тому обирати є з чого: з телятиною або куркою, фіш-бургер, бургер з моцарелою та чіз-бургер зі солоною карамеллю, чорний бургер та бургер-гриль!

До цього ідеально пасуватимуть авторські алкогольні коктейлі, тому після того, як оціните послугу доставки від Пасажу, обов’язково завітайте до самого бару!

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates