Неділя , 19.05.2024

Висота заглибин сягає 27 см – дорогу до Скалата обіцяють відремонтувати до 1 вересня

Із жителями Скалатської об’єднаної територіальної громади, які напередодні влаштувати акцію протесту,  30 липня зустрівся т.в.о. голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

Нагадаємо, люди перекрили державну дорогу обласного значення  «Тернопіль-Скалат-Жванець», відрізок Колодіївка-Скалат якої руйнує великогабаритний транспорт. Висота заглибин вже сягає 27 см.

На часі вирішення потребують дві проблеми — ремонт вказаної дороги та відведення від неї транспорту, що використовує кар’єр села Полупанівка. Мова йде про облаштування об’їзної дороги.

Іван Крисак дав розпорядження в.о. начальнику Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Володимиру Хемію до 1 вересня відремонтувати дорогу між Скалатом та Колодіївкою.  А представникам Укртрансбезпеки —зупинити транспортний потік на даний ділянці дороги, повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

Також у підсумку засідання присутні прийняли рішення проголосувати на сесії міської ради про виділення земельних ділянок для об’їзної дороги, яку прокладуть представники Полупанівського кар’єру.

Читайте також:
Тернопільські шляховики показали, як фури «вбивають» дороги (ВІДЕО)