Вівторок , 06.06.2023

Завершується перший етап ремонту сходів біля фонтану “Сльози Гронського”

Завершується бетонування сходин та площадок лівого спуску сходів біля фонтану «Сльози Гронського».

Після завершення ремонту цієї частини, підрядники приступлять до ремонту правого спуску.

Як розповідає заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський, після спілкування із працівниками, які проводили демонтаж сходів, з’ясувалося, що старі сходи не були встановлені належним чином.

– Сходів, як таких, фактично не було. Камінь лежав на грунті та піску фактично без використання розчину. Тепер підрядники залили бетонні сходинки, які вже почали облаштовувати декоративним каменем – пісковиком, – розповідає Владислав Стемковський, – Аналогічна ситуація нам відкрилася, коли ми ремонтували підпірну стіну на вулицях Миру-Карпенка. Там також буквально не було підпірної стіни, а просто земляний відкос, обмурований каменем.

Сходи поблизу фонтану «Сльози Гронського» є одним із важливих об’єктів благоустрою, адже вони сполучають центральну частину міста з набережною Тернопільського ставу, і щодня ними проходить велика кількість жителів та гостей міста.

Оскільки ці сходи були збудовані ще у 60-тих роках минулого століття, вони уже декілька років перебували в аварійному стані та  потребували ремонту.

Тому цього року з міського бюджету були виділені кошти та уже розпочався ремонт лівого спуску. Для зручності пересування тернополян, ремонтні роботи проводяться поетапно з перекриттям лише одного зі спусків.

При сприятливих погодних умовах капітальний ремонт сходів біля фонтану «Сльози Гронського» заплановано завершити до святкування Дня міста.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Завантаження Captcha...

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.