п’ятниця , 18.10.2019

Микола Томенко: “Сьогодні всі йдуть у владу по приколу. А ми налаштовані на серйозну роботу”

Наша перевага, але водночас і наша біда в тому, що у нас у команді нема гумористів, танцюристів і співаків.

Про це, перебуваючи у Тернополі, заявив відомий політичний та громадський діяч, представник “Громадянської позиції” Микола Томенко.

“Сьогодні всі ідуть у владу по приколу, а ми не йдемо по приколу. Ми налаштовані на серйозну роботу. Тому наша позиція така, що у списках мають бути люди, які вміють читати і писати. Я маю на увазі писати закони, адже йдеться про  роботу у вищому законодавчому органі”, – зазначив Микола Томенко.

Політик наголосив, що “Громадянська позиція” дуже відповідально віднеслася до виборчого списку.

“Ми як затвердили на з’їзді 164 кандидати, так їх і у тому ж порядку подали у ЦВК та одразу ж представили журналістам. Наразі, ми чи не єдина команда, у якої все чітко зі списком. Бо те, що деякі партії собі дозволили на цих виборах – це нонсенс. На з’їзді затвердили один список, одна послідовність кандидатів, потім лідери партії переписують і подають у ЦВКуже відчутно інший”, – зауважив він.

За словами Миколи Томенка, виборчий список “Громадянської позиції” у повній мірі відповідає теперішнім очікуванням виборців, які прагнуть побачити у владі нові обличчя.

“Зі 164 кандидатів у нас тільки 5 уже були народними депутатами, і тільки двоє, це я і Анатолій Гриценко, працювали раніше в Уряді. Але у нас не просто багато нових облич у команді – наші люди цілком підготовлені до законотворчої діяльності. У нас кожен знає, чим він зможе займатися у Раді, у якому комітеті його робота буде найбільш ефективною. Представники “Громадянської позиції” готові включатися у роботу з першого дня”, – заявив пан Томенко.

Політик також висловився і щодо шансів “Громадянської позиції” подолати прохідний бар’єр та потрапити у Верховну Раду.

“Наразі ситуація 5+2 – п’ять партій долають прохідний бар’єр і ще дві мають шанси це зробити. Серед цих двох, якраз і команда Анатолія Гриценка. Ми сподіваємося, активізуватися у той час, що залишився і підтягнути свій рейтинг – достукатися до тих виборців, які голосували за нашого кандидата у першому турі президентських виборів. Також ми розраховуємо на те, що наші виборці більш дисципліновані, і, незважаючи на сезон відпусток, 21 липня вони прийдуть на дільниці”, – зазначив Микола Томенко.

Нагадаємо, у команду Анатолія Гриценка “Громадянська позиція” входить ряд партій демократичного спрямування, серед яких “Народний контроль” Дмитра Добродомова, “Європейська партія” Миколи Катеринчука та “Рідна країна” Миколи Томенка.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates