Вівторок , 07.02.2023

Колишнього мера Тернополя призначено заступником міністра

Колишнього міського голову Тернополя В’ячеслава Негоду призначено заступником Міністра розвитку громад та територій.

Відповідне розпорядження Уряд прийняв 11 вересня. Про це повідомляється на сайті «decentralization».

В’ячеслав Негода буде працювати над втіленням реформи про місцеве самоврядування.

Раніше Міністр Альона Бабак у коментарі журналістам повідомила, що враховуючи важливість реформи місцевого самоврядування, децентралізації владних повноважень та  обсяги її завдань і темпи впровадження, В’ячеслав Негода сконцентрує свою діяльність саме над втіленням цієї фундаментальної реформи.

До слова, В’ячеслав Негода має чималий досвід у цій сфері. У період 1990-1998 рр. працював міським головою Тернополя, був серед ініціаторів створення Асоціації міст України. За його участі велася підготовка законодавчої основи реформування місцевого самоврядування та децентралізації.

Нагадаємо, для країни це є основоположні реформи, від якості яких залежить ефективність і секторальних реформ. За 5 років децентралізація довела свою результативність і стала однією з найуспішніших серед інших реформ в Україні, що неодноразово відзначала в тому числі і міжнародна спільнота.

На порядку денному децентралізації – її завершення. Президент України Володимир Зеленський доручив Уряду та Верховній Раді України завершити реформу місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Leave a Reply

Your email address will not be published.