Субота , 22.02.2020

На Тернопільщині злодії сканували сигнал центрального замка і викрали з автомобіля більше 20 тисяч гривень

Черговий факт крадіжки з транспортного засобу задокументували працівники Кременецького відділу поліції. Все через те, що сам потерпілий залишив кошти в салоні авто не забравши їх з собою.

Постраждав від рук професіоналів житель Почаєва. Зловмисникам, аби вчинити протиправне на все-про-все необхідно було декілька секунд.
Крадії майстерно відчиняли салон іномарки шляхом сканування сигналу центрального замка. З середини вони викрали готівку в сумі 20 000 гривень та 50 американських доларів.
Повернувшись до автомобіля 27-річний краянин нічого не помітив, адже ніяких явних пошкоджень авто не було. Згодом потерпілий виявив відсутність готівки, яка знаходилася в гаманці та звернувся за допомогою до працівників поліції.
За фактом таємного викрадення чужого майна відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 185 ККУ.
Поліцейські наголошують, що час за який може статися крадіжка: 25 секунд. І методи у них різні.
За способом скоєння їх можна поділити на чотири види:
– шляхом розбиття скла – як у денний, так і у нічний період;
– шляхом відволікання уваги водія – один запитує, як проїхати, інший краде;
– третій вид – скориставшись неуважністю потерпілого або його недбалістю до своїх цінних речей;
– четвертий – шляхом сканування сигналізації автомобіля.
Останній є одним з нових і вже достатньо розповсюджених методів викрадання речей з салону автівки. З метою протидії цьому встановлюють три сигналізації – перша включає другу, друга – третю. Якщо навіть іде сканування, сканують лише перший сигнал, другий сигнал включається за певний час, а вже другий включає третій, який неможливо сканувати.
Окрім цього, фахівці також радять встановлювати сигналізацію на брелоках з радіусом дії не більше за п’ять метрів. В цьому випадку крадії не зможуть прийняти сигнал на свій ноутбук.
Також щоб постійно знати, що відбувається з автомобілем, можна використовувати сигналізацію з GSM-модулем. Цей пристрій по стільниковому зв’язку передає на засіб зв’язку господаря інформацію стосовно спрацювання сигналізації, відчинення дверей чи багажника, увімкнення двигуна, спрацювання датчика удару та про інші події. Усе, що треба для його роботи, – це наявність покриття.
Якщо ви все-таки потерпіли від рук автомобільний злодіїв, нічого не торкайтеся, аби не знищити сліди злочину. Одразу телефонуйте на лінію «102».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*