Понеділок , 03.08.2020

Польська поліція оприлюднила деталі вбивства 26-річної українки

За три місяці до вбивства Христина В. повідомила поліцію про переслідування

Польська поліція оприлюднила подробиці резонансного убивства 26-річної українки, яке трапилось у середу, 11 вересня, у місті Гожув-Великопольський, повідомляє zaxid.net з посиланням на польські видання.

Зокрема, за словами речника любуської поліції поліції Марціна Малюди, 26-річний Павел Р. був закоханий у свою ровесницю Христину В. і певний час переслідував її, вимагаючи взаємності. Однак дівчина була проти і вирішила припинити ці стосунки. За три місяці до смерті Христина звернулась у поліцію із заявою про те, що Павел її переслідує. Поліцейські порушили справу і 23 серпня скерували її до суду міста Гожув.

“Суд, беручи до уваги, що обставини злочину і вина звинуваченого не викликають сумнівів та погоджуючись із зібраними у справі доказами поліції, 2 вересня оголосив вирок”, – повідомив Марцін Малюди.

Павел Р. визнаний винуватим у переслідуванні 26-річної дівчини. Чоловіка оштрафували на 500 злотих (близько 3200 грн. – ред.).  Через 11 днів Павел Р. прийшов у пральню, де працювала Христина В. та убив її пострілом у голову.

Поліція також повідомила з якої зброї Павел Р. убив Христину. Йдеться про історичну чорнопорохову зброю, на яку не потрібно дозволу.

Відразу після убивства Павел Р. сів у авто і втік у Німеччину. Поблизу Берліна його авто для контролю зупинив підрозділ поліції. Вийшовши з машини, Павел направив на поліцейських зброю. У відповідь правоохоронці відкрили вогонь на ураження і вбили втікача.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*