середа , 13.11.2019

Parimatch – огляд і відгуки про найбільшу букмекерську контору України

Parimatch (“Парі Матч”) – це найавторитетніша і найбільша букмекерська контора України. Створена вона ще в далекому 1996 році.

Тоді ще не було ставок в Інтернеті. Працювала мережа кас, де люди намагалися заробити на прогнозуванні спортивних подій. Згодом ця мережа досягла величезних розмірів, зараз такі пункти ставок є у всіх країнах пострадянського простору окрім України.

А у 2000 році створено сайт Parimatch, завдяки якому гравці отримали можливість робити ставки в онлайн-режимі.  Значно пізніше, вже в 2011 році відбувся ряд змін на сайті “Парі Матч”. Різні способи зняття і депозиту грошей роблять контору однією з найбільш зручних у всесвітній мережі Інтернет за цим показником.

Відмінною рисою компанії є швидка реакція на кількість звернень від користувачів і надання їм необхідної допомоги. Інформаційний центр “Парі Матч” – це у своєму роді окремий портал з корисним наповненням, яке стане в нагоді як і початківцям, так і досвідченим клієнтам букмекерської контори.

Іноді користувачам навіть не потрібно робити відгук в службу підтримки, так як відповіді на необхідні питання вони встигнуть знайти тут. Окрім цього “PariMatch” пропонує на своєму сайті окремий розділ зі спортивними новинами, які стануть в нагоді гравцям для їх аналітики перед рішенням зробити ставку.

Події і коефіцієнти

“Парі Матч” представляє широку лінію ставок на футбольні поєдинки. Розпис лінії значно випереджає західні компанії і пропонує кращий сервіс для своїх гравців. Тут можна докупити фору або тотал на подію. Величина коефіцієнтів середня, але для нормальної гри цього достатньо.

Окрім футболу Parimatch не забуває і про любителів баскетболу – різноманітні фори і тотали задовольнять найвибагливішого клієнта. Також вражає кількість чемпіонатів і ліг, пропонованих конторою для ставок – тут присутні навіть філіппінська або південно-корейська першості.

Для любителів грати експресами представлена хороша послуга – “Експрес Плюс”. Це унікальна можливість робити ставки з коефіцієнтами вищими, ніж в стандартній лінії ставок “Парі Матч”.

Звичайно ж, щоб грати в “Експрес Плюс”, необхідно виконати ряд умов:

1. Включити в експрес не менш трьох подій;

2. У вас обмежений ліміт ставки на цей експрес (сума ставки повинна бути не більше $ 100).

Parimatch пропонує своїм клієнтам широку бонусну програму. Так, при реєстрації новий клієнт отримує гарантований бонус у розмірі 50 $ (або ж суми в іншій валюті еквівалентній 50 $) після того як зробить свій перший депозит від 50 $.Також є й ряд інших бонусів для постійних клієнтів.

Платежі в Parimatch

Перед тим, як вносити свій депозит або знімати гроші з рахунку насамперед варто чітко для себе визначите, яким чином це робити. В інформаційному центрі “Парі Матч” можна ознайомитися з платіжними системами, які є прийнятними для вашої країни.

Тут також є детальний огляд усіх видів зняття і зарахування коштів, які вам доступні, з списку яких можна вибрати найбільш вам зручний. Не забувайте, що мінімальний депозит для кожної з систем різний. Будьте уважними і отримуйте задоволення від гри в PariMatch.

Відгуки про швидкість виведення грошей у клієнтів позитивні. У випадках ускладнень або затримок “Парі-матч” швидко ліквідує всі складності і проблеми.

Служба підтримки

Служба підтримки “Парі-Матч” є однією з кращих на території пострадянського простору.  Необіхдну консультацію ввічливі менеджери оперативно дадуть вам в будь-який час доби. Звернутися до “Pari match” можна по електронній пошті support@parimatch.com або за телефоном: 8-820-0011-0260 (для України).

Крім того, сайт букмекерської контори має свій онлайн-чат, за допомогою якого також можна вирішити свою проблему. В цілому, служба підтримки працює швидко, стабільно і без затримок.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates