Вівторок , 07.07.2020

У Тернополі чиновники безоплатно передали приватній особі майже 12 сотих землі

Майже дванадцять сотих землі у Тернополі по вулиці Микулинецькій з легкої руки чиновників міської влади безоплатно були передані приватній особі. Поліцейські запідозрили у такій «щедрості» кримінальні складові.

Першими на сполох забили небайдужі тернополяни, адже дана  ділянка згідно Генерального плану та Плану зонування території міста Тернополя відноситься до рекреаційних зон озеленених  територій загального користування і призначена для відпочинку жителів міста. З проханням перевірити законність виділення землі громадяни звернулися до поліцейських.

Зі слів заступника начальника ГУНП в Тернопільській області Володимира Галевича, ретельно вивчивши матеріали, відомості за даним фактом було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною 2 статті 364 ККУ – зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

У ході досудового розслідування поліцейські домоглися арешту на вказану земельну ділянку, аби на ній не проводилися будь-які роботи. Наразі слідчі очікують висновків  Державної служби України з питань геодезії картографії та кадастру щодо законності її виділення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*