П’ятниця , 29.03.2024

4:3 – київське “Динамо” зазнало поразки від “Мальме” у Лізі Європи

Київське “Динамо” у четвер, 28 листопада, проводило черговий поєдинок групового етапу Ліги Європи.

Мальме - Динамо, Ліга Європи

Динамівці в гостях грали проти швецького Мальме і поступилися з рахунком 4:3, пише Терноград.

Сам матч розпочався з “холодного душу” для підопічних Михайличенка – уже на 2-ій хвилині зустрічі вони пропустили гол під час першої атаки шведів.

У складі “Мальме” після подачі з кутового відзначився Бенгтссон – 1:0.

Динамівці швидко зуміли відігратися. На 18-ій хвилині Миколенко пробив поміж ніг швецького воротаря – 1:1. А вже на 39-ій “Динамо” вирвалося вперед. Циганков влучно замкнув передачу від Буяльського – 1:2.
З цим власне команди і пішли на перерву.

А у другому таймі шведи вирішили показати хто все ж таки господар на полі.

На 48-ій хвилині Розенберг зрівнює рахунок 2:2. А на 57-ій Ракіп виводить свою команду вперед – 3:2.

Динамівці зажурилися – і на полі, і на лаві запасних.

До того ж іще й на 65-ій хвилині вони залишися в меншості – Сидорчук отримав червону картку.

Але удача таки посміхнулася ще раз киянам. На 77-ій хвилині вони заробили штрафний удар. Циганков подав м’яч у воротарський майданчик, а Вербіч вдало його підправив у сітку воріт суперника – 3:3.

Втім, втримати бодай цей нічийний результат до кінця поєдинку не вдалося.

Суддя додав 6 хвилин до основного часу і на останніх секундах поєдинку Розенберг влучним ударом оформив дубль і приніс перемогу своїй команді – 4:3.

Тепер кепські справи у київського“Динамо” – у них є всі шанси не вийти з групи у весняну стадію Ліги Європи.

Наразі за тур до фінішу групового етапу у групі В лідирує Копенгаген – 9 очок, у Мальме – 8, у Динамо – 6 і у Лугано – лише 2.

У заключному турі “Динамо” вдома прийматиме швейцарський “Лугано” і тут вже потрібна тільки перемога.