Понеділок , 03.10.2022

Заражених коронавірусом громадян України в Італії немає

За інформацією Генерального консульства України в Мілані, в Північній Італії станом на 24 лютого – інформації про зараження коронавірусом громадян України не надходило.

На консульському обліку ЗДУ в Італії перебуває 11337 громадян України, серед них на обліку ГКУ в Мілані – 6034.

За даними МВС Італії дозволи на проживання в цій країні мають 239424 громадянина України.

МЗС разом з ПУ в Італії та Генеральними консульствами України в Мілані та Неаполі здійснюють цілодобовий моніторинг ситуації навколо розповсюдження коронавірусу в країні.

Відповідні рекомендації громадянам України розміщені на веб-ресурсах МЗС.

В ПУ в Італії та ГКУ в Мілані та Неаполі цілодобово працюють телефони «гарячих ліній» для громадян України на випадок надзвичайної ситуації:
– ПУ в Італії тел: (+39) 3519 886 823;
– ГКУ в Мілані тел: (+39) 3487 254 038;
– ГКУ в Неаполі тел: tel:+39-327-736-48-22

? На Півночі Італії, до початку березня закриті всі навчальні заклади: школи, ліцеї, університети, а також усі музеї, історичні пам’ятки, театри. В церквах рекомендовано не проводити служби.

? За інформацією ПУ в Італійській Республіці, Прем’єр-міністр Італії Конте оголосив, що встановлено карантин для всіх, хто контактував із зараженими. Наразі 250 осіб перебувають в ізоляції та під наглядом медиків, але зважаючи на збільшення випадків захворювань, кількість таких осіб також може зрости.

? Медичні служби Італії, як і раніше, перебувають у стані підвищеної готовності та вживають усіх необхідних заходів для подолання наслідків від зараження коронавірусом та недопущення його подальшого розповсюдження.

?Кількість жертв від коронавірусу зросла до 4 осіб, усі померлі – особи похилого віку.

? Загальна кількісь підтверджених інфікованих зросла до 203 випадків: (165 – Ломбардія, 22 – Венето, 9 – Емілья-Романья, 6- П’ємонт, 1 – Лаціо). Дві особи одужали.

Leave a Reply

Your email address will not be published.