Четвер , 06.10.2022

Дмитро Підручний у складі збірної України здобув срібло на Кубку світу з біатлону

Це перша командна медаль для української чоловічої збірної на Кубку світу з біатлону за останні 9 років

Чоловіча збірна України з біатлону у суботу, 7 березня, здобула срібну медаль на Кубку світу з біатлону в Чехії. За збірну виступали Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко та тернополянин Дмитро Підручний.

Після першого етапу лідерство у гонці утримували відразу декілька збірних – Швеція, Білорусь, Норвегія та Росія. Українська збірна, за яку біг Артем Прима, трималася у топ-5, програючи лідерам менше, аніж 20 секунд.

На другому етапі за «синьо-жовтих» біг Сергій Семенов. Він прекрасно відпрацював на двох вогневих рубежах, у результаті чого наша команда піднялася у трійку лідерів.

На третьому етапі біг Руслан Ткаленко, який не володіє хорошою дистанційною швидкістю, але він вдало відпрацював на вогневому рубежі. Відтак, передав естафету Дмитру Підручному сьомим, відстань від подіуму складала всього 20 секунд.

У лідерах гонки трималася Норвегія, яка мала 40 секунд переваги над Італією та іншими збірними.

Йоганнес Бьо, який біг за норвежців на останньому етапі, не залишив шансів переслідувачам і його збірна отримала золото. Таким чином, боротьба за решту нагород естафети розгорнулася між Німеччиною, Росією, Білоруссю, Швецією, Італією та Україною. Усі шість збірних трималися у 10 секундах.

Українець Дмитро Підручний надзвичайно швидко відстрілявся і пішов на дистанцію третім. Дмитро швидко обігнав росіянина та здобув для України срібну нагороду. Бронза дісталася Швеції.

До речі, для чоловічої збірної України це перша командна нагорода у класичній естафеті з 2011 року. До цього «синьо-жовті» здобули нагороду в естафеті 11 березня 2011 року. У російському Ханти-Мансійську українська збірна виграла бронзову медаль.

Leave a Reply

Your email address will not be published.