Понеділок , 15.04.2024

Людям все одно, чи ти хворий, чи ні: тернополянка боїться повертатися додому через протести людей (ВІДЕО)

Тернополянка Олександра вже кілька років працює в Японії. Дівчина періодично приїздить до рідного Тернополя, однак цього разу – боїться. Усе – через акції протесту місцевих жителів.

– Дивилася, які були протести і в Нових Санджарах, і в Микулинцях, і в Чернівцях. Людям все одно, чи ти хворий, чи ні, головне – приїхав з країни-зони ризику, – розповідає «Терену» Олександра. – В Україні, де лише один хворий, паніки куди більше, аніж в Японії, де їх у кілька разів більше.

Попри ризики, японська влада та ЗМІ не продукують паніку, не лякають туристів та місцевих жителів.

– На початку спалаху хвороби не було карантинів, обмежень. Навіть у найбільших розважальних центрах люди вільно пересувалися, нікого не перевіряли. Тут навіть не всі носять маски.

Однак ситуація може дещо погіршитися.

– Карантин поки не вводять, однак вже говорять про закриття навчальних та розважальних закладів, кафе, ресторанів. Зараз усі вільно гуляють з дітьми, відвідують парки атракціонів тощо.

Оскільки робота Олександри пов’язана із розважальною сферою, через карантин дівчина може залишитися без грошей. Саме тому тернополянка планує приїхати до рідних, проте – боїться.

– Мені не такий страшний карантин, бо чула, що він обов’язковий для усіх приїжджих. Найбільше боюся протестів, ворожнечі. Я впевнена, що здорова, бо на роботі двічі на день проходжу перевірку, але нашим людям то не докажеш, у них просинається дикий тваринний інстинкт.

Саша просить людей бути гуманнішими та не лякати тих, кому й так не легко.