Середа , 02.12.2020

У Чернівецькій області 13 нових випадків коронавірусу, ще один у Житомирі

У Чернівецькій області підтвердили ще 13 випадків зараження коронавірусом. Ще один випадок виявлено в Житомирі.

Про це повідомили голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук у facebook, мер Житомира Сергій Сухомлин в facebook

Пряма мова: “Сьогодні вранці ми отримали чергові результати нашого лабораторного центру. Мусимо констатувати, що кількість хворих на коронавірус збільшилася на 13 осіб. І на цей момент маємо уже 38 інфікованих людей”

Осачук повідомив, що у селі Колінківці Хотинського району захворіло 12 осіб, у Брусниці Кіцманського району – 7 осіб, в Лужанах Кіцманського району – 4 особи, у Великому Кучурові Сторожинецького району – 2 особи, у Заставній – 2 особи, у Чернівцях – також 2 особи.

Ще по 1 інфікованій особі виявлено в н.п. Хотин, Їжівці Сторожинецького району, Юрківці Заставнівського району, Кам’янка Глибоцького району, Луковиця Глибоцького району,Топорівці Новоселицького району

Як повідомив мер Житомира Сегрій Сухомлин, в місті виявлено ще один позитивний результат експрес-тесту на  COVID-19. Пацієнтку госпіталізовано в інфекційному відділенні Лікарні №1.

Нагадаємо:

  • Станом на 10.00 24 березня в Україні було підтверджено  84 випадки захворювання COVID-19, 3 людини померли, 1 – вилікувалась. 25 випадків захворювання виявили у Чернівецькій області, одна жінка із діагнозом COVID-19 на Буковині померла, один чоловік в області вилікувався.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*