П’ятниця , 17.09.2021

У чотирьох громадян Молдови виявили коронавірус після відвідин Почаївської лаври

Загалом у Молдові виявили 66 хворих на коронавірус

У Молдові підтвердили 17 нових випадків зараження коронавірусом, повідомляє Zaxid.net з посиланням на молдовські видання.

«Сьогодні в лабораторії опрацювали 90 тестів на коронавірус, з яких 17 виявилися позитивними. З них 12 випадків локального зараження. Крім цього, у п’ятьох випадках вірус виявили у громадян, які нещодавно повернулися з України та Росії », – сказала  міністерша охорони здоров’я  Молдови Віоріка Думбревяну, яку процитував Newsmaker.

Як повідомив пізніше на брифінгу президент Молдови Ігор Додон, четверо молдовських громадян, у яких виявили коронавірусну хворобу Covid-19, повернулися з України, де відвідували Почаївську лавру, розташовану в Тернопільській області, пише Deschide.MD.

Таким чином, в Молдові число заражених коронавірусів нового типу зросла до 66. Один пацієнт одужав.

До слова, в Україні станом на ранок 20 березня виявили 26 хворих на коронавірус.

Почаївська лавра підпорядкована Українській православній церкві Московського патріархату. Зазначимо, що раніше настоятель Києво-Печерської лаври, яка теж підпорядкована УПЦ МП, закликав ігнорувати карантин в Україні, який діє до 3 квітня і буде продовжений, якщо кількість хворих зросте. Такі заклики суперечать заклику синоду УПЦ МП від 18 березня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*