Субота , 08.05.2021

Жителька Шумського району доторгувалася в інтернеті: жінка втратила більше 80 тисяч гривень

Понад вісімдесят тисяч гривень втратила жителька Шумщини, котра он-лайн купувала транспортний засіб, а мешканець Кременця, продавши мобільний, так і не дочекався грошей за товар. Обоє потерпілих звернулися із заявами до поліції.

Зі слів шумчанки, оголошення про продаж автомобіля вона знайшла на сайті ОЛХ. З продавцем обговорили всі деталі, домовилися про передплату. Жінка двічі перерахувала через банківське відділення кошти, загалом майже 82 тисячі гривень. Та продавець вимагав ще. Коли отримав відмову став погрожувати судом. Покупець запідозрила недобре й звернулася за допомогою до поліцейських. Правоохоронці поводять перевірку.

Після он-лайн продажу смартфона ні з чим залишився 30-річний кременчанин. Молодий чоловік відправив поштою свій товар покупцеві до столиці, проте повідомлення про надходження коштів на його рахунок виявилося фейковим. Правоохоронці з’ясовують всі обставини.

Шановні краяни, шахраї та дурисвіти доти будуть наживатися на нас, допоки ми будемо безпечними та довірятимемо їм. Тому будьте вкрай обережними, коли справа стосується грошей. Не відсилайте товару, не переконавшись в тому, що на ваш рахунок надійшли кошти, не купуйте дорогих речей, не маючи можливості віч-на-віч поспілкуватися з продавцем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*