П’ятниця , 23.02.2024

Почаїв на суворому карантині: з 21 квітня в’їзди та виїзди з міста закриті (ВІДЕО)

У Почаїв матиме змогу заїхати з відповідними перепустками лише спецтранспорт, який впливатиме на забезпечення життєдіяльності міста.

Заборонити в’їзд та виїзд до міста Почаєва Кременецького району з 10.00 год. 21 квітня 2020 року вирішили на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника голови Кременецької райдержадміністрації В’ячеслава Онишкевича.

З 21 квітня у Почаїв матиме змогу заїхати з відповідними перепустками лише спецтранспорт, який впливатиме на забезпечення життєдіяльності міста, інформує прес-служба Тернопільської ОДА.

«Протягом останньої доби хворих на СOVID-19 збільшилося на 13 осіб, жителів Почаєва. Зважаючи на порушення карантинних умов під час богослужінь на території цього міста, відбулося засідання комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісія прийняла рішення про введення режиму заборони в’їзду/виїзду з міста, — повідомив В’ячеслав Онишкевич. — Для посилення патрулювання на контрольно-пропускних пунктів залучаються військовослужбовці Кременецького військового комісаріату, а особовим складом Кременецького районного відділу ДСНС України в Тернопільській області буде забезпечена дезінфекція транспортних засобів».

Жителів Почаєва, які на даний час перебувають за межами рідного міста просять у терміновому порядку повернутися додому Натомість гостям Почаєва рекомендують якнайшвидше залишити його.

Лише суворе дотримання карантинних обмежень зможе зупинити різке зростання випадків коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, вчора у Тернополі в лікарні померла 43-річна жінка з Почаєва у якої діагностували коронавірус.

Окрім цього, вчора, 19 квітня, під час Великоднього Богослужіння у Почаївській лаврі порушили умови карантину.

Читайте також:
МОЗ підозрює великий спалах коронавірусу у Почаївській лаврі