П’ятниця , 30.09.2022

У Франції раптово помер 37-річний тернополянин

У Парижі раптово помер 37-річний тернополянин Володимир Гринчишин.

Про це у четвер, 2 квітня, повідомили у Фейсбуці у групі “Прогресивні українці у Франції”.

“Дорогі земляки! Помер наш співвітчизник в Парижі. Гринчишин Володимир, 19 березня 1983 року народження з Тернополя. Вдома лишилась дочка Анастасія та дружина Наталя, вагітна другою дитиною”. – йдеться у повідомленні.

Наш співвітчизник помер дуже стрімко, особливо не хворів, зазначають у дописі. Але в умовах пандемії, його тіло забрали в французький санепідеміологічний інститут, щоб розібратися, що стало причиною смерті молодої людини (щоб виключити чи констатувати причину смерті від коронавірусу ). Наразі висновку про причину смерті іще немає.

Володимир Гринчишин

“До нас звернулися родичі померлого з проханням допомогти зібрати кошти на кремацію тіла і переправлення в Україну, а також для зібрання допомоги вагітній дружині з дитиною.

Володимир був тут нелегально, тому не мав ніякої медичної страхівки, ні страхівки про допомогу на репатріацію тіла в Україну”. – повідомляють у групі “Прогресивні українці у Франції”.

Наразі, небайдужі емігранти працюють над створенням електронного збору грошей на лічі, а поки що банківські реквізити в Україні: номер картки Приватбанку 5168 7574 0656 9402.

Leave a Reply

Your email address will not be published.