Середа , 23.06.2021

“Могли постраждати діти”: на Тернопільщині “БМВ” і мотоцикл влаштували перегони

Мешканці Тернопільщини попереджають про нахабне порушення автомобілістами правил дорожнього руху: у Ланівцях були помічені авто і мотоцикл, що мчали із шаленою швидкстю.

Про це своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомила місцева мешканка Juli Volodymyrivna, оприлюднивши відео.

“Люди, схаменіться. Тільки що спостерігала картину, таке відчуття, як з якогось фільму про гонки. Чорне БМВ (наскільки я не помиляюся) та спортивний мотоцикл їхали на дуже великій швидкості, можна подумати, що організували собі гонку, хто скоріше.

Про що ви взагалі думаєте, коли їдете на такій швидкості? Ви “літаєте” біля багатоповерхівок та приватних будинків, де в будь-яку мить може вибігти дитина і хто буде за це відповідати? Вам однаково, а батькам і рідним горе на все життя. Тут зробили не злітну смугу, а дорогу по якій буде комфортно їхати. Задумайтесь над цим. БМВ не встигла зняти!”,- йдеться у повідомленні.

Люди схаменітся. Тільки що спостерігала картину, таке відчуття як з якогось фільму про гонки. Чорне БМВ(наскільки я не помиляюся) та спортивний мотоцикл їхали на дуже великі швидкості, можна подумати що організували собі гонку, хто скоріше. Про що ви взагалі думаєте коли їдете на такій швидкості? Ви “літаєте” біля багатоповерхівок та приватних будинків, де в будь-яку минуту може вибігти дитина і хто буде за це відповідати? Вам всеодно а батькам і рідним горе на все життя. Тут зробили не злітну смугу, а дорогу по якій буде комфортно їхати. Задумайтесь над цим. Поставте себе не місце батьків, чому вони повинні боятись відпускати своїх дітей на подвір’я??? Через те що тут гонщики “літають”. Хочете так швидко їздити, то поїдьте на спеціально відділені для цього місця. А ні то сідайте в комп’ютері та грайте гонки, які будуть безпечні для життя, вашого та людей які вас оточують! БМВ не встигла зняти!

Джерело: Juli Volodymyrivna .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*