П’ятниця , 23.02.2024

Не казкова історія: на Борщівщині злочинці у банці знайшли ключик, а в печі – гроші

Це не казкова історія, а справжня, кримінальна, яка трапилася в селі на Борщівщині.

Мешканка села Бурдяківці, покидаючи домівку, заховала ключ від будинку у банку біля дверей. Коли ж за декілька годин повернулася – зрозуміла, що в хаті побували непрохані гості, а зі сховку зникли усі гроші.

Шість тисяч гривень, як сподівалася їх власниця були надійно сховані в несправній електропечі. Однак умілі злодії знайшли їх і там. Чемно закрили двері та зникли. Потерпіла звернулася до поліції, правохоронці встановлююсть усі обставини.

Вкотре застерігаємо – покидаючи оселю навіть на декілька хвилин, особливо у селі, закривайте двері і забирайте ключі з собою. Сховки під килимком, горщиком з квітами чи під підвіконням давно відомі усім зловмисникам. Там шукають у першу чергу.

А вже в помешканні злодії насамперед перевіряють шафи з одягом, зазирають під матраци та під скатертини на столі, перевіряють мішки і банки з крупами і навіть залазять до печей і електродуховок. Тому зберігати у такий спосіб готівку не варто. На жаль, більшість пенсіонерів саме у такі сховки складають кровні пенсійні. Попередьте про такі неприємності своїх родичів, котрі живуть у сільській місцевості, розкажіть, що не слід довіряти і незнайомим, які просяться до хати продаючи якийсь крам, пропонують допомогу або хочуть зняти родинні прокляття.

Не створюйте злочинцям умов, за яких вони можуть безперешкодно потрапити до житла та без особливих зусиль віднайти заощадження!